Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

Складання

Складання тексту-розповіді з розрізнених частин. Розвиток зв’язного мовлення. З клас

Мета. Навчити дітей складати текст-розповідь з розрізнених частин, підбирати заголовок до тексту. Розвивати зв’язне, усне і письмове мовлення учнів, мислення, логіку, увагу. Виховувати любов до природи рідного краю.
Обладнання. Таблиці з теми «Текст»; фотоілюстрації; картки з диференційованими завданнями; набірне полотно з друкованими буквами.
Хід уроку
І. Організація класу.
II. Каліграфічна хвилинка.
Набірне полотно з буквами: в, е, с, н, а.
1. Запишіть букви е в н а с, поєднавши їх між собою. Чи буде це словом? Чому?
2. Але серед цих букв заховалося слово. Знайдіть його.
(Весна)
Перед тим, як записати це слово, скажіть, яке правило треба пригадати?
Доберіть перевірне

Continue reading

Складання тексту-опису «Лисичка» за питаннями й опорними словами. Розвиток мовлення у 2 класі

Складання тексту-опису «Лисичка» за питаннями й опорними словами. Розвиток мовлення у 2 класі

Мета. Вчити учнів складати найпростіший текст-опис за питаннями і опорними словами, добирати до тексту заголовок. Формувати у дітей вміння стисло і послідовно висловлювати думку, передавати її на письмі. Удосконалювати навички літературної вимови слів. Збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати увагу і спостережливість. Виховувати бережливе ставлення до тварин, любов до природи.

Обладнання. Фоторепродукція лисички, малюнки – портрети лісових мешканців: Мишки, зайчика, білочки, їжачка; малюнки яблука, горіха, моркви, квітки; виставка книг; картка із питаннями і опорними словами; загадки, прислів’я, вірші; таблиця «Сиди правильно».

Зміст уроку

І.Організація класу. Активізація опорної діяльності

Continue reading

Згинання та складання паперу. Виготовлення іграшки складанням. Декоративна квітка. Урок трудового навчання 2 клас

Тема. Згинання та складання паперу. Виготовлення іграшки складанням. Декоративна квітка

Мета: ознайомити учнів з операціями згинання і складання паперу; навчити послідовно виготовляти вироби; розвивати увагу, дрібні м’язи кистей рук; виховувати поважне ставлення до живої природи, охайність, культуру праці.

Обладнання: демонстраційний матеріал — зразок виробу із паперу, виготовленого шляхом складання; малюнки квітів (дикорослі та культурні); для індивідуального користування — пелюстки різного кольору; конверти із розрізаними квітами; кольоровий папір; клей; квадрати зеленого кольору; прямокутники різного кольору; виписаний стержень кулькової ручки; смужки дощику; графічні схеми; посібник І. М. Веремійчика «Трудове навчання».

Хід уроку:

І. Організація класу до уроку.

II. Актуалізація опорних знань.

Continue reading

Звук [ш], буква ” ша “. Складання речень за малюнками. Робота з текстом «Хороша гра». Урок читання 1 клас.

Мета: Ознайомити учнів з буквою   «ша»  та звуком  [ш],  продовжити роботу над засвоєнням вивчених  букв, їх звуковим значенням, формувати в учнів навички свідомого, виразного, правильного читання;  виховувати  у дітей дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: підручник « Буквар», каса букв, звукові фішки, тематичні                     малюнки і таблиці, віяло букв.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку

ІІ. Повторення на закріплення вивченого матеріалу

- Давайте пригадаємо, яку букву ви вивчали на минулому уроці       ?

(Букву “ же ”)

-      А який звук позначає ця буква? ( звук [ж] )

-      Який це звук за звучанням голосний чи приголосний? (приголосний)

-      Як ми можемо

Continue reading

Запрошуєм до математичного цирку. Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Порядкова лічба. 1 клас

Запрошуєм до математичного цирку. Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Порядкова лічба. 1 клас

 

Мета: Розглянути всі варіанти складу числа 7, вчити складати приклади на додавання у межах 7. Вдосконалюва­ти навички порядкової лічби. Розвивати пам’ять, мислен­ня дітей. Виховувати інтерес до уроків математики.

Обладнання: Малюнки артистів цирку, таблиця складу числа 7, картки з індивідуальними завданнями, роздатковий матеріал.

Хід уроку

I. Організація класу.

Цирк прийшов сьогодні в клас,

Щоб послухати всіх нас,

Як умієм рахувати,

Віднімати й додавати.

Тільки цирк у нас незвичний,

Цирк у нас — математичний!

 

Ось прийшов до нас казковий

Клоун в шапці кольоровій.

Continue reading

200 ліс1

Гостьова


Гість
Зацікавленим історією ...

Сергій
Карти роських земель пізн...

Гість
Для зацікавлених історією...

Ірина
Коли копіюєте матеріал з ...

Denis
Excellent site! Great...

Downloads