Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

лисичка

Складання тексту-опису «Лисичка» за питаннями й опорними словами. Розвиток мовлення у 2 класі

Складання тексту-опису «Лисичка» за питаннями й опорними словами. Розвиток мовлення у 2 класі

Мета. Вчити учнів складати найпростіший текст-опис за питаннями і опорними словами, добирати до тексту заголовок. Формувати у дітей вміння стисло і послідовно висловлювати думку, передавати її на письмі. Удосконалювати навички літературної вимови слів. Збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати увагу і спостережливість. Виховувати бережливе ставлення до тварин, любов до природи.

Обладнання. Фоторепродукція лисички, малюнки – портрети лісових мешканців: Мишки, зайчика, білочки, їжачка; малюнки яблука, горіха, моркви, квітки; виставка книг; картка із питаннями і опорними словами; загадки, прислів’я, вірші; таблиця «Сиди правильно».

Зміст уроку

І.Організація класу. Активізація опорної діяльності

Continue reading

Поняття «під» – «над», «вгорі» – «внизу», «стільки, скільки». Малювання квадратів, прямокутників. Урок математики 1 клас

Мета: формувати в учнів поняття «під» – «над», «вгорі» – «внизу», «стільки, скільки», на основі практичних дій із предметами, вправлятися в лічбі предметів. Розвивати когнітивні компетентності першокласників: логічне мислення, увагу, кмітливість, пізнавальну активність; прищеплювати інтерес до вивчення математики, старанність, охайність під час письма у зошиті, виховувати любов до тварин.

Обладнання: мультимедійна дошка, магнітофон, набірне полотно, зображення тварин, іграшки, роздатковий матеріал.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку.

Пролунав уже дзвінок,

Починається урок!

На уроці не куняй –

Математику вивчай!

ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.

Учитель. Сьогодні у нас незвичайний урок. Дорогою до школи я зустріла зайчика, який дуже

Continue reading

Прощавай Букварику! Сценарій свята для 1 класу

(Червона Шапочка йде і співає пісню «Якщо довго-довго…».)

Червона Шапочка. Яка чудова погода! Пташки співають, сонечко світить. Сяду, відпочину, почитаю Букварик.

(Поки стеле ковдру, підкрадається Вовк, забирає кошик з Буквариком і тікає, по дорозі губить букви і коли починає читати, нічого не розбере, бо букви зникли. З пересердя викидає Букварик).

Вовк. Знову невдача! Думав, хоч тепер читати навчуся, а і тут не зміг. Всі букви розгубив.

(Залишає Буквар під деревом. А тим часом Червона Шапочка виявила, що вкрали Букварика, збирає речі, йде його шукати. Знаходить під деревом, але у ньому немає букв).

Червона Шапочка. Що тепер робити, як тепер читати?

Continue reading

Малювання композиції “Зимова казка”. Образотворче мистецтво 4 клас

Мета. Систематизувати уявлення дітей про зиму. В бесіді про зиму звернути увагу дітей на те, як художники в своїх роботах зображують зимовий пейзаж і його елементи. Розвивати у дітей композиційні навички, зорову пам’ять, асоціативно-образне мислення, уяву, фантазію. Поглиблювати поняття про теплу і холодну гаму кольорів. Виховувати охайність, акуратність, самостійність в роботі, бажання створювати прекрасне навколо себе.

Обладнання. Таблиця, серія ілюстрацій, малюнків (зразків дитячих робіт) на тему “Зима”, репродукції картин О. Грибова “Зимовий вид з вікна”, С. Адамовича “Зимовий пейзаж”, А. Пластова “Перший сніг”.

Хід уроку

I. Організаційна частина. Повідомлення теми і завдань уроку.

II. Робота над темою уроку.

1. Літературна

Continue reading

Звук [ш], буква ” ша “. Складання речень за малюнками. Робота з текстом «Хороша гра». Урок читання 1 клас.

Мета: Ознайомити учнів з буквою   «ша»  та звуком  [ш],  продовжити роботу над засвоєнням вивчених  букв, їх звуковим значенням, формувати в учнів навички свідомого, виразного, правильного читання;  виховувати  у дітей дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: підручник « Буквар», каса букв, звукові фішки, тематичні                     малюнки і таблиці, віяло букв.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку

ІІ. Повторення на закріплення вивченого матеріалу

- Давайте пригадаємо, яку букву ви вивчали на минулому уроці       ?

(Букву “ же ”)

-      А який звук позначає ця буква? ( звук [ж] )

-      Який це звук за звучанням голосний чи приголосний? (приголосний)

-      Як ми можемо

Continue reading

10126 986

Гостьова


Гість
Зацікавленим історією ...

Сергій
Карти роських земель пізн...

Гість
Для зацікавлених історією...

Ірина
Коли копіюєте матеріал з ...

Denis
Excellent site! Great...

Downloads