Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

ІГРИ

Рухливі ігри. Рухлива гра “Баранець”

Баранець

Гру можна проводи на спортивному майданчику або в залі.

Обирається «баранець». Решта — його «хвостики». Баранець тримає скакалку або лозинку. Учасники гри утворюють ланцюжок, у якому першим стоїть «баранець».

За сигналом «хвостики» починають бігти за «баранцем», а той намагається доторкнутися лозинкою (скакалкою) до останнього в ланцюжку гравця. Для цього баранець то прискорює, то сповільнює біг, повертається то праворуч, то ліворуч або й зовсім зупиняється.

«Хвостики» намагаються не відриватися від свого ведучого й уникнути його дотику. Той, до кого баранець доторкнувся, або хто відірвався від ланцюжка, вибуває з гри. Перемагає той, хто найдовше протримався «хвостиком». Потім він стає «баранцем».

 

Країна невгамовних: Літо у дитячому таборі

Леся Рондяк

Тетяна Мацковська

 

Країна невгамовних:

Літо у дитячому таборі

 

 

 

Львів

ПАЇС 2010

 

 

ПЕДАГОГІКА КАНІКУЛ

Педагогічні засади табірної зміни

Завдання вихователя (вожатого)у дитячому оздоровчому таборі

Три періоди літньої табірної зміни

Вожатий як педагог-дослідник

Вожатий і дитяче самоврядування

Прес-центр у літньому таборі

Методика планування виховної роботи на літню зміну

Режим – основа організації життя в таборі

Календар знаменних дат

Картотека форм виховної роботи

у літньому оздоровчому таборі

ТВОРЧА ПАПКА ВОЖАТОГО

Виховна робота у літньому таборі

Загальноорганізаційні справи

Спортивно-оздоровчі справи

Пізнавальні справи

Духовно-моральні справи

Екологічні справи

Художньо-естетичні справи

Трудові справи

Дозвіллєво-розважальні заходи

Гра – справа серйозна

Continue reading

Осінь. Виховне заняття 4 клас

Мета: розширити та узагальнити знання учнів про осінь та її місяці; навчити цінувати дари природи; розвивати пам’ять, мислення, увагу; виховувати любов до природи.

Хід заняття:

І. Організаційна частина.

Пролунав уже дзвінок,

Тож почався наш урок.

Встали чемно всі, рівненько,

Й привіталися гарненько «Добрий день!».

-  Тему сьогоднішнього виховного заняття ви самі повинні здогадатися.

-  Одяг і коси її золотавого кольору. На голові вінок з барвистого листя, в одній руці пензлик, а в другій – чарівний дзбанок з водою. Вона художниця.

-   Діти, хто це?

-   Правильно, це осінь. Отже, як ви вже здогадалися, темою нашого заняття буде осінь.

ІІ. Основна

Continue reading

Зимові вікторини. Виховне заняття для учнів 1-4 класів

Мета: ознайомити дітей з особливостями зими, збагатити знання дітей про життя і поведінку тварин взимку, ознайомити з традиціями святкування Нового року; розвивати увагу, пам’ять, спостережливість.

Обладнання: надувні кульки, дошка.

Хід заняття

І Організаційна частина

Добрий день!

Дзінь-дзелень!

Повний щастя і пісень

Цей день зими святковий

Буде він суперказковий.

ІІ Основна частина

-         До нас сьогодні в гості завітала зимова вікторина. Ми з вами будемо бавитись, розгадувати загадки, веселитись, змагатись.

1. Гра «Зимові слова»

Зараз надворі зима, і ми граємо в гру «Зимові слова».

Клас ділиться на дві команди. Кожна команда отримує по слову, до якого потрібно підібрати споріднені слова. Наприклад:

Continue reading

Домогосподарство. Допомога батькам. Урок англійської мови 4 клас

Тема: Домогосподарство. Допомога батькам.

Мета: Відпрацювати ЛО теми. Навчати ставити спеціальні запитання до підмета й давати відповіді на них. Повторити структури теперішнього неозначеного й теперішнього тривалого часу. Прищеплювати любов до праці.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах, картки для самостійної роботи.

Хід уроку:

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about house duties in the Browns family. By the end of this lesson you’ll be able to speak about the duties in your family.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Бесіда з учнями.

Continue reading

Домогосподарство. Урок англійської мови 4 клас

Тема. Домогосподарство.

Мета: Ознайомити з назвами домашніх справ. Навчати повідомляти про виконання повсякденних дій, використовуючи структури теперішнього три­валого часу, спонукати до виконання дій.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах , картки для індивідуальної роботи.

Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children! How are you today? Ps: We are fine!

Учні повторюють за вчителем слова вірша-привітання: How are you doing today? I’m fine. And you? I’m glad to hear that. I’m alright too.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about housework. By

Continue reading

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОГО ЧИТАННЯ, ЗАНЯТТЯХ ГУРТКА

Цікаво:Nataliya. My examples of programming, anecdotes about the students, desktop wallpapers, a catalog of sites.
___________________________________________________________________________________

ДИДАКТИЧНІ  ІГРИ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОГО ЧИТАННЯ, ЗАНЯТТЯХ ГУРТКА

 

Xтo більше ? “

Хто найбільше згадає героїв казок, назви яких закінчуються буквою «л» (лисичка…), буквою “к” (зайчик…), той переможець.

“Хто з якої казки?”

Люблю горішки, грибочки. (Хто відгадає першим, продовжує гру, описуючи свого героя).

“Чарівний мішок”

Навпомацки пізнати предмет у мішку, вгадати, з якої він казки.

“Відгадай”

Розбери “зашифроване” речення і скажи, з якої воно казки.

коНіли не батре сятиясмі з біслашого.

а дід і абаб вонз листазось

Continue reading

Веселі козачата

Тема заняття. Веселі козачата.

Мета заняття: ознайомити дітей з історією виникнення козацтва, їх

звичаями та значенням;

розвивати увагу, спостережливість, пам’ять.

виховувати у дітей любов і повагу до історичних героїв

рідного краю, бажання стати спадкоэмцями козаків;

Обладнання. Костюми козака і українки, стрічка та шарфики для ігор.

 

Хід заняття:

І Організаційна частина

Сьогодні ми заняття починаєм,

Де про славу козацьку згадаєм,

Аби не забути історію роду,

Аби бути гідним свого народу.

У сиві-сиві віки давнини

Збирались на Хортиці славні козаки

Стали думу думати-гадати,

Як дітей в козачати прийняти.

Тут вийшли із столу три козаки:

«Ми зробимо цю справу уже залюбки,

І

Continue reading

ІГРИ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІКИ ЧИТАННЯ

ІГРИ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІКИ ЧИТАННЯ

 

Гра «Формула-1» або «Гонщики»

 

Спочатку діти читають текст 1 хвилину, роблять простим олівцем помітку, це у них «Формула-1». Знову починають читати спочатку і намагаються обігнати помітку («Формулу »). Якщо обігнали, знову ставиться помітка («Формула 2») і т. д.

 

Гра «Ми — друзі»

 

Робота в парах. Кожен учень читає по реченню.

 

Гра «Буксир»

 

Спочатку читає вчитель, діти наздоганяють, потім сильніший учень читає і веде своїх однокласників, а вони наздоганяють.

 

Гра «Водолази»

 

Дітям відводиться в тексті певний абзац, вони читають його на одному подиху.

 

Гра «Небо—земля»

 

За

Continue reading

osinj 115

Гостьова


Гість
Зацікавленим історією ...

Сергій
Карти роських земель пізн...

Гість
Для зацікавлених історією...

Ірина
Коли копіюєте матеріал з ...

Denis
Excellent site! Great...

Downloads