Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

2 клас

Page 3 of 3123

Осінь-чарівниця. Виховне заняття 2 клас

Мета: навчитися бачити красу землі, збагатити уявлення дітей про пори року – осінь; удосконалювати вміння зв’язного і послідовного викладання думки, збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати фантазію, уяву, увагу, пам’ять; виховувати любов до природи.

Обладнання: дари золотої осені, листочки дерев, ілюстрації, костюм бабусі.

Хід заняття

І. Організаційна частина

- Доброго дня, діточки. Сідайте.

Рада вас вітати.

Чи готові ви до праці

дружно приступати.

- Тему сьогоднішнього заняття ви дізнаєтеся розгадавши загадку.

Хто вона, ота красуня

В золотім намисті

Що без пензля і без фарб

Скрізь малює листя? (осінь)

- Так, дітки правильно, – це осінь.

ІІ. Основна частина

1. Бесіда з

Continue reading

Хліб усьому голова. Виховне заняття 2 клас

Мета: ознайомити дітей із надходженням хліба на стіл, правилами поводження з хлібом, розвивати мовлення, словниковий запас слів, увагу, пам’ять; виховувати бережливе ставлення до хліба.

Обладнання: хліб, сіль, рушник, колоски

Хід заняття

І. Організаційна частина

- Добрий день, діти. Сідайте.

Вже дзвінок нам дав сигнал,

Працювати час нас настав

Тож і ми часу не гаймо,

До роботи приступаймо.

Тему дізнаєтесь, коли відгадаєте загадку.

В полі ріс я, колосився

На стеблині уродився.

А тепер мене ви ріжте

На здоров’я смачно їжте. (хліб)

- Отже, на сьогоднішньому занятті ми будемо говорити про хліб, як правильно з ним поводитися.

ІІ. Основна частина

1. Розповідь

Continue reading

Чи буває легкий хліб? «Легкий хліб » (білоруська народна казка). Прислів’я. Українське читання 2 клас

Мета: розширювати кругозір учнів, вдосконалювати навички правильного, виразного, швидкого читання; вчити давати характеристику дійовим особам, виховувати любов, повагу до праці людей, працелюбність; розвивати умінні переказувати близько до тексту, пізнавальні інтереси над планом твору.

Тип уроку: комбінований урок

Обладнання: підручник «Казки народів світу», ілюстрації тварин.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку

Продзвенів шкільний дзвінок

Всіх покликав на урок

Всі почули дзень-дзелень

Тож привітаймось:

- Добрий день!

ІІ. Перевірка домашнього завдання

-         Вчора у нас був урок позакласного читання.

-         Які вірші ми читали?

-         Ви мали намалювати малюнок до віршів.

-         Ми почали вивчати новий розділ? Який?

-         Яку казку

Continue reading

Мій рід – моє коріння. Виховне заняття 2 клас

Тема: «Мій рід – моє коріння»

Мета: ознайомити дітей з поняттями «рід», «родина», «рідня»; навчити не цуратися свого роду, краю, вчити шанувати українські звичаї та обряди; виховувати почуття любові до батьків, свого роду, історії.

Обладнання: хустина, наочність, картки з написами.

Хід заняття

І Організаційна частина

Нумо, діти, нумо враз -

Готується до уроку клас.

За партою ми не зіваємо,

А гарно на питання відповідаємо.

 

Сьогодні ми поговоримо про наш рід.

 

ІІ Основна частина

1. Розповідь з елементами бесіди

Уявімо собі дуб. Великий і кремезний. У нього пишна крона, вузлувате міцне коріння та могутній стовбур. Дерево дуже гарне і

Continue reading

Закріплення правил написання іменників з великої букви. Урок української мови 2 клас

Мета: закріпити правила написання географічних назв:міст, сіл, річок, правила написання імен, прізвищ, по батькові; виробляти навички правильного каліграфічного письма; розвивати зв’язне мовлення учнів, збагачувати їхній словниковий запас новими словами; виховувати повагу до нашого славного минулого.

Обладнання: карта України, потяг, фотографії міст України.

Хід уроку:

І. Організація учнів до уроку.

Дзвенить дзвінок

Починається урок,

Будемо старанно працювати

Щоб мову рідну гарно знати!

-         Послухайте віршик. Подумайте, у яких словах вірша виражено головну думку.

Рідний край

У всіх людей одна святиня,

Куди не глянь, де не спитай,

Рідніша їм своя пустиня,

Аніж земний в чужині рай.

Їм красить все їх рідний край.

Continue reading

Л. Костенко «Перекинута шпаківня». І. Сенченко «Жаль, та не дуже». Урок читання 2 клас

Мета: вдосконалювати навички виразного читання, уміння швидко організуватися в тексті, розвивати уміння формувати оцінні судження, збагачувати мовлення дітей образними словами і висловами; виховувати любов до природи.

Обладнання: підручник, ілюстрації, портрети.

Хід уроку:

І. Організація учнів до уроку.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

1. Індивідуальна.

На домашнє завдання вам потрібно було опрацювати оповідання «Повінь» В. Чухліба.

-         Хто може коротко передати зміст оповідання?

-         Де відбувалася описувана подія?

-         Як в оповіданні описується, що таке повінь?

-          Які дива спостерігала Тетянка з татом?

2. Фронтальна.

Гра «Розвідники»

-         Зараз ми пограємо у гру «Розвідники». Я зачитую початок речення, а ви маєте його

Continue reading

Математика 2 клас. Назви чисел при діленні. Прості і складені задачі на застосування ділення на 2.

Тема. Назви чисел при діленні. Прості і складені задачі на застосування ділення на 2.

Мета: ознайомити учнів з назвами компонентів та результату при діленні; вправляти в умінні розв’язувати прості та складені  задачі на ділення.

Обладнання: рибки з прикладами.

Хід уроку

?. Організація учнів до уроку.

-          Добрий день!

-          Прошу сідати.

-          Продзвенів уже дзвінок -

Всіх нас скликав на урок.

Тож давайте не дрімати,

А старанно працювати.

Руку гарно піднімати,

Щоб почути у кінці,

Що у нас у другім класі

Діти просто молодці!

-          Діти, зараз у нас урок математики.

?.  Актуалізація опорних знань і перевірка домашнього

Continue reading

Українське читання 2 клас

Тема. Образ української природи в поезії Т.Шевченка. «Вранці», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла у лузі».

Мета: допомогти дітям зрозуміти думки і мрії, висловлені поетом в його віршах; розвивати образне сприймання природних явищ, уміння милуватись їхньою красою; виховувати любов до поетичної спадщини Т.Шевченка.

Обладнання: портрет Т.Шевченка, запис пісні Я.Степового «Зоре моя вечірняя», таблиці.

Хід уроку

?. Організація учнів до уроку.

- Добрий день вам діти!

- Прошу всіх сідати.

Прошу не шуміти

Й гарно працювати.

Зараз у нас урок українського читання.

?. Актуалізація опорних знань і перевірка домашнього завдання.

1. Перевірка домашнього завдання.

- Діти, що було задано на домашнє завдання?(стр. ,

Continue reading

Складання казки на основі спостережень. Урок розвитку зв’язного мовлення. 2 клас

Тема: Складання казки на основі спостережень. Урок розвитку зв’язного мовлення. 2 клас

Мета: розширити знання учнів про назви весняних місяців, назви квітів. Розвивати спостережливість, фантазію, зв’язне мовлення. Збагачувати словниковий запас. Виховувати любов до природи.

Хід уроку

І. Діти, сьогодні у нас незвичайний урок. Ми проведемо його під відкритим небом. (Діти виходять на шкільне подвір’я) – Послухайте вірш і скажіть, про яку пору року йдеться у ньому.

Уже вернулися додому

З-за океану журавлі.

У росах коники малі

Уже кують, забувши втому.

Вже хмарки в сонячних накрапах

У синім небі попливли.

Уже кульбаби дружно в травах

Жовтаві кульки надули

(Відповіді дітей)

Continue reading

Page 3 of 3123

Крути godivycia1

Гостьова


Гість
Зацікавленим історією ...

Сергій
Карти роських земель пізн...

Гість
Для зацікавлених історією...

Ірина
Коли копіюєте матеріал з ...

Denis
Excellent site! Great...

Downloads