Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

1 клас

Page 3 of 3123

Звуки [дж, дж'], буквосполучення дж — закріплення. Робота з дитячою книгою. «В чарівнім вулику життя не завмирає». В. Сухомлинський. «Гудуть, а меду не приносять»

Звуки [дж, дж'], буквосполучення дж — закріплення. Робота з дитячою книгою. «В чарівнім вулику життя не завмирає». В. Сухомлинський. «Гудуть, а меду не приносять»

Урок навчання грамоти (читання). 1 клас

Мета. Закріпити засвоєні звукові значення буквосполучення дж; вчити учнів правильно артикулювати звуки, виділяти їх у словах; удосконалювати навички читання. Розвивати вміння робити звуко-буквений аналіз слів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати уміння працювати в па­рах. Виховувати любов до природи, товариські стосунки.

Обладнання. Книги В. Сухолиинського «Вічна тополя», В.Г. Лук’яненко «Словничок школяра», картки для читан­ня, малюнки з теми, запис, програвач, пісні про бджолу, наочність для реклами, макет вулика, символ бджіїки для кожного

Continue reading

Написання рядкової букви «є», складів, слів з нею. Розвиток зв’язного мовлення. 1 клас

Написання рядкової букви «є», складів, слів з нею. Розвиток зв’язного мовлення. 1 клас

Загальнопізнавальні цілі (ключові компетентності)

1. вчити учнів писати рядкову букву «є», з’єднувати її з іншими буквами у складах, словах;

2. закріплювати навички звукового аналізу слів із цією буквою;

3. розвивати зв’язне мовлення учнів;

4. збагачувати словниковий запас;

5. виховувати любов до тварин.

 

Предметні компетентності (конкретизовані навчальні цілі, очікувані результати)

Початковий рівень:

-         визначає букву «є» у словах,

-         називає звуки, які вона позначає,

Середній рівень:

- розрізняє друковану і рукописну букву «є»,

- наводить приклади слів із буквою «є»,

Достатній рівень:

  1. пише малу букву «є», склади,

Continue reading

Звук [ч], буква «че». Урок навчання грамоти. 1 клас

Звук [ч], буква «че». Урок навчання грамоти. 1 клас

Мета. Познайомити учнів з новим звукам і буквою, вчити правильно вимовляти ці звуки, закріплювати вміння моделювати звукову структуру слів, удосконалювати навички читання зв’язних текстів, уміння переказувати прочитане. Виховувати почуття гарного, любов до рідного краю.

Обладнання. Чорнобривці, рушник, сорочка, азбука, планшети.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Вправи на дихання.

1. Вправа «Надуй кульку».

2. Скоромовка.

Ходить квочка коло кілочка,

Водить діточок коло квіточок.

Робота над скоромовкою.

1. Самостійно читають очима.

2. Читає кращий учень.

3. Виразно, повільно, по рядах.

4. Скандуючи склади.

5. На одному вдихові (чітко).

III. Робота над

Continue reading

Система уроків з читання. 1 клас. ЗВУК [Ш]. ПОЗНАЧЕННЯ ЙОГО БУКВОЮ «ША»

Система уроків з читання. 1 клас. ЗВУК [Ш]. ПОЗНАЧЕННЯ ЙОГО БУКВОЮ «ША»

Мета. Ознайомити з твердим звуком [ш], який не має парного м’якого, та буквою «ша», яка його позначає. Розви­вати логічне мислення, уміння розрізняти синоніми і споріднені слова. Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання. Таблиці Шульте, складові таблиці.

Хід уроку

І. Мотивація навчальної діяльності.

— Діти, уявіть собі, шо знімається кінофільм про пер­шокласників нашої школи і режисер випробує ваші ак­торські здібності.

На уроці у нас присутні гості з кіностудії. Вони хочуть побачити і почути кожного з вас, а саме: у кого гарний слух, зір, як ви вмієте читати, міркувати, відпочивати.

Continue reading

Запрошуєм до математичного цирку. Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Порядкова лічба. 1 клас

Запрошуєм до математичного цирку. Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Порядкова лічба. 1 клас

 

Мета: Розглянути всі варіанти складу числа 7, вчити складати приклади на додавання у межах 7. Вдосконалюва­ти навички порядкової лічби. Розвивати пам’ять, мислен­ня дітей. Виховувати інтерес до уроків математики.

Обладнання: Малюнки артистів цирку, таблиця складу числа 7, картки з індивідуальними завданнями, роздатковий матеріал.

Хід уроку

I. Організація класу.

Цирк прийшов сьогодні в клас,

Щоб послухати всіх нас,

Як умієм рахувати,

Віднімати й додавати.

Тільки цирк у нас незвичний,

Цирк у нас — математичний!

 

Ось прийшов до нас казковий

Клоун в шапці кольоровій.

Continue reading

Дружно жити в рукавичці. Урок з навчання грамоти (читання). Звук [ж], буква «же».

Дружно жити в рукавичці. Урок з навчання грамоти (читання). Звук [ж], буква «же».

Мета. Ознайомити дітей з новою буквою, її назвою та звуко­вим значенням; зі словами «один» — «багато» та багатознач­ними словами. Формувати в дітей навички виразного читання. Виховувати любов до природи, почуття прекрасного.

Обладнання. Індивідуальні картки зі звуками. Роздатковий матеріал: тексти із буквою «же». Демонстраційний матеріал: казкові герої (малюнки) рукавичка, картки схем речень, звукові схеми, малюнки з буквами, що позначають голосні звуки.

Хід уроку

I. Організація класу.

II. Підготовка до вивчення нового матеріалу.

-    – Діти, сьогодні у нас буде урок читання, але це урок не зовсім

Continue reading

Звук [е], позначення його буквою е. Опрацювання тексту «Мамині іменини»

Тема. Звук [е], позначення його буквою е. Опрацювання тексту «Мамині іменини»

Мета. Ознайомити учнів з новою буквою е, її назвою та звуковим значенням. Навчити артикулювати звук [е], удосконалювати вимову звука [е], розвивати фонематичний слух, звуко-буквені зіставлення в словах і складах. Вчити виділяти під час читання важливі за змістом слова. Формувати у дітей навички виразного і свідомого читання. Розширювати словниковий запас учнів зі звуком [е]. розвивати вміння виділяти головне, швидко мислити. Виховувати любов до рідного краю, до природи, бережливе ставлення до оточуючого.

Обладнання. Таблиця «Букварія», променева таблиця, ілюстрація квітки, фішки, карта-подорож.

Тип уроку – комбінований.

Зміст уроку

І Організація класу.

Continue reading

Світ професій. Людина і художні образи. Килимок в техніці плетіння паперових смужок. 1 клас

ТЕМА: Світ професій. Людина і художні образи. Килимок в техніці плетіння паперових смужок.

МЕТА: ознайомити з роллю людини у світі професій; поглибити знання про світ професій; закріпити вміння роботи з кольоровим папером та ножицями; розвивати дитячу фантазію, творчість; виховувати любов та відчуття прекрасного.

ОБЛАДНАННЯ: кольоровий папір, картон, клей, ножиці, предметні малюнки, лінійка.

ХІД УРОКУ

І. Підготовка робочих місць.( перед початком уроку )

ІІ. Організаційний момент.

Пролунав дзвінок –

Починаємо урок.

Працюватимемо старанно,

Щоб почути у кінці,

Що у нашім першім класі

Діти просто молодці!

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

- Добрий день! Цей день дійсно добрий, адже у нас

Continue reading

Створення аплікації з рослинних форм. Аплікація з рослинних форм. 1 клас

Тема. Створення аплікації з рослинних форм. Аплікація з рослинних форм

Мета. Ознайомити дітей з особливостями рослинних форм ( листочка, пелюстки, стебла ), поняттям « аплікація ». вчити виготовляти аплікацію з рослинних форм. Розвивати образне мислення, уяву. Виховувати любов до природи рідного краю, почуття захоплення її красотою.

Матеріали та інструменти. Засушені листочки ( вишні, берези, троянди, горобини, верби ), плоди горобини, картон, ножиці, клей, зразки готових виробів, іграшки.

Хід уроку

І. Підготовка робочих місць ( перед початком уроку )

ІІ. Організаційна частина

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку

- Добрий день, діточки!  Тема нашого уроку « Створення аплікацій з рослинних форм.

Continue reading

Розв’язування прикладів на дві дії. Складання і розв’язування задач за малюнком. Урок математики.1 клас

Тема. Розв’язування прикладів на дві дії. Складання і розв’язування задач за малюнком. Урок математики . 1 клас

Цілі:

- Вдосконалювати обчислювальні навички;

- Закріплювати знання письмової та усної нумерації чисел 1-20;

- Розвивати логічне мислення;

- Виховувати самостійність.

Обладнання: зображення геометричних фігур, малюнки лісових звірят.

? План уроку

І. Організаційний момент.

Щоб водити кораблі,

У космос літати –

Треба добре у школі

Математику вивчати.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

1. Усна лічба.

4 + ? = 10

9 + ? = 14

? + 2 = 12

17 – ? = 10

16 – ? = 6

? + 5 =

Continue reading

Page 3 of 3123

Ріка sova

Гостьова


Гість
Зацікавленим історією ...

Сергій
Карти роських земель пізн...

Гість
Для зацікавлених історією...

Ірина
Коли копіюєте матеріал з ...

Denis
Excellent site! Great...

Downloads