Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

1-4 класи

Page 1 of 212

Календарно-тематичне планування роботи групи продовженого дня 1-4 класів 2015-2016 н.р.

Дата Тематичні заняття Охорона здоров̓я, прогулянки, 

спортивно-оздоровчі заняття

01.09 

Вт.

«Добрий день, шкільна країно!» (Знайомство  з  учнями, ознайомлення  з  режимом дня, розподіл  доручень) Прогулянка, бесіда «Знати  і виконувати правила для учнів — наш обов’язок». Розучування комплексу  вправ  ранкової гімнастики
02.09 

Ср.

«Круглий стіл» за темою «Добре вчитися  у школі!» Прогулянка, ігри  за бажанням дітей
03.09 

Чт.

Ознайомлення з  історією школи «Рідна школа відчиняє двері нам свої» 

 

Спортивна година: спортивні  ігри (бадмінтон, футбол, «вибивний»)
07.09 

Пн.

Година спілкування «Шануй людей — і  тебе шануватимуть» 

 

Прогулянка, бесіда

Continue reading

Виховні бесіди у початкових класах 1-4 класи

Надія Красоткіна

ВИХОВНІ БЕСІДИ

У ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

 

1-4 класи

 

Тернопіль 2008

 

 

 

Посібник містить матеріали для організації бесід у початкових кла­сах. Велику увагу приділено вихо­ванню у дітей активної життєвої позиції, людяності, любові, чуй­ності та щирості. Матеріали допомо­жуть педагогові кожну бесіду пе­ретворити на щирий діалог між дорослим і дитиною, між одноклас­никами, в процесі якого учні актив­но обстоюватимуть свою думку, не залишатимуться байдужими до об­говорюваних питань.

Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних закладів, батьків.

 

Бесіди

Золоте правило поведінки

Вибір місця для гри

Я – школярик. Правила поведінки для кожної дитинки

Людина серед людей

На відпочинку

Здоровий спосіб

Continue reading

Український віночок. Виховне заняття для учнів 1-4 класів

Мета: ознайомити дітей з складом українського віночка, з походженням назв квітів; формувати естетичні смаки; розвивати спостережливість, вміння порівнювати квіти; виховувати інтерес до народних обрядів, бережливе ставлення до природи.

Обладнання: віночок, стрічка.

Хід заняття:

І. Організаційна частина

Ось дзвіночок пролунав

До роботи час настав

Ми часу не гаймо

До роботи приступаймо.

- Сьогодні у нас незвичайне заняття. Надворі ще холодно, квітів ще нема, а ми опинились серед царства квітів. На цьому занятті ми з вами ознайомимося зі складом українського віночка і пограємо у різноманітні ігри з його використанням.

ІІ. Основна частина.

1. Розповідь з елементами бесіди.

- Діти, а хто з

Continue reading

Здоровий спосіб життя. Виховне заняття для 1-4 класів

Мета: розширювати поняття учнів про здоровий спосіб життя; розвивати вміння розрізняти добрі та погані звички і передбачати їх наслідки, щоб бут здоровим і життєрадісним; виробляти навички правильної поведінки; виховувати принциповість, повагу до себе.

Матеріали: плакати з малюнками, на яких зображено позитивну і негативну поведінки людей. Кружечки білого паперу, на яких діти малюватимуть заборонні знаки. Кольорові олівці.

Учитель. Сьогодні у нас дуже цікава тема: “Здоровий спосіб життя”. Як ви розумієте ці слова – “здоровий спосіб життя”? (Відповіді учнів.) Здоровий спосіб життя людина веде тоді, коли вона не має поганих звичок, які шкодять її здоров’ю. Що, на вашу думку, шкодить здоров’ю і

Continue reading

Зимові вікторини. Виховне заняття для учнів 1-4 класів

Мета: ознайомити дітей з особливостями зими, збагатити знання дітей про життя і поведінку тварин взимку, ознайомити з традиціями святкування Нового року; розвивати увагу, пам’ять, спостережливість.

Обладнання: надувні кульки, дошка.

Хід заняття

І Організаційна частина

Добрий день!

Дзінь-дзелень!

Повний щастя і пісень

Цей день зими святковий

Буде він суперказковий.

ІІ Основна частина

-         До нас сьогодні в гості завітала зимова вікторина. Ми з вами будемо бавитись, розгадувати загадки, веселитись, змагатись.

1. Гра «Зимові слова»

Зараз надворі зима, і ми граємо в гру «Зимові слова».

Клас ділиться на дві команди. Кожна команда отримує по

Continue reading

Милосердне ставлення до інвалідів. Виховне заняття для учнів 1-4 класів

Мета: сформувати поняття «добро», навчити дітей творити добро, радуватися за інших, сприймати чужий біль як свій, виховувати в собі милосердя, добре ставлення до оточуючого світу, до інвалідів.
Обладнання: таблиці із словами.
Хід заняття
І. Організаційна частина.
Добрий день,діти! Сьогодні на виховному занятті ми поговоримо про милосердя та милосердне ставлення до слабших за себе.
ІІ. Основна частина.
1. Бесіда з елементами розповіді.
- Як на вашу думку, що означає слово «милосердя»?
Оповідання про нову ученицю
Діти розв’язували задачу. Стояла тиша. Раптом в двері хтось постукав. В клас зайшов директор і сказав: “Привів нову ученицю”. Всі побачили маленьку

Continue reading

Дружба. Виховне заняття для учнів 1-4 класів

Тема: Дружба і товаришування.

Мета: Поглибити і розширити поняття у дітей про дружбу, показати необхідність дружити, виховувати бажання бути другом; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватися і товаришувати.

Обладнання: ілюстрації, записи на дошці, квітка дружби.

Хід заняття

І. Організаційна частина.

- Доброго дня, діточки.

Знову в гості я прийшла

Цікавинок принесла

Бульте чемні, милі діти

І тихі, неначе гарні квіти

З вами гратись будем нині

Як у дружній всі родині.

ІІ. Вступна частина.

На цій виховній годині ми з вами поговоримо про дружбу та друзів.

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

1. Діти, послухайте вірш, який записаний на дошці:

Continue reading

Іде в гості Миколай. Виховне заняття для учнів 1-4 класів

Мета: ознайомити учнів з одним із релігійних свят; формувати в учнів осмислене ставлення до загальнолюдських цінностей; розвивати образну  уяву, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати віру в силу добра, прагнення до самовдосконалення.

Обладнання: образ Святого Миколая, кросворд, карточки з молитвою.

Хід заняття:

І. Організаційна частина.

Усі  сідайте  тихо, діти.

Домовляймось  – не  шуміти,

Руку  гарно  підіймати,

На  уроці  не  дрімати,

А  знання  мерщій  хапати –

Щоб  не  було  нам  мороки.

Всі  готові  до  уроку?

Тож, гаразд. Часу  не  гаймо

Continue reading

Celebrate St. Valentine’s Day

Celebrate St. Valentine’s Day

Objectives:

- to extend pupils’ knowledge about St. Valentine’s Day;

- to’stimulate pupils’ thinking;

- to develop pupils’ imagination;

- to arouse pupils’ interest in learning the language;

- to make pupils’ wits and agility their tools in study-ing.

Equipment: the halves of four hearts in different col¬ours; sentences written on the sheets of paper; a box of sweets; a notebook; a bag; a ring; a watch; tongue twist¬ers written on separate pieces of paper; 6 cards for each couple (1, 2, 3); for motivating students it’s advisable to prepare some prizes, di¬plomas (tickets to the

Continue reading

Зараз в нас фізкультхвилинка

Фізкультхвилинки для молодших школярів
1. Букви стали по порядку,Всі зібрались на зарядку.

Руки вгору підняли,

До сонечка потягли.

В різні боки розвели,

Й полетіли, попливли.

Потім їх вперед зімкнули,

І в долоні всі сплеснули.

Як закінчили плескать,

Стали долі опускать,

Ніжками затупотіли

А за парти тихо сіли.

2. Ми писали, ми трудились,

Наші пальчики стомились.

Втому з пальчиків струсили,

Стисли в кулачок щосили.

Так зробили кілька раз

Й стало все у нас гаразд.

Знову візьмем ручки в руки,

Щоб писать слова і букви,

Щоб ділить їх на склади

Й переносить будь куди.

3. Ми писали, ми трудились,

Наші пальчики стомились.

Continue reading

Page 1 of 212

galka 121

Гостьова


Derebe
Clear, infoamrtive, simpl...

Riandto
Thank God! Sooenme with b...

Sufi
Ingishts like this liven ...

Merilen
Felt so hopeless looking ...

Jose
Hey, that's a clever way ...

Downloads