Заходьте на сайт через чи інші соціальні мержі.

Лист МОН України № 2/2-14-1907-15 від 21.09.2015 р. “Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів”

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

№ 2/2-14-1907-15 від 21 вересня 2015 року

Департаментам (управлінням) освіти і науки
обласних, Київської міської державних адміністрацій,
керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

Методичні рекомендації щодо заповнення
Класного журналу для 1-4 класів
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 “Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2015 р. за № 472/26917, надсилаємо для можливого використання в роботі методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу

Continue reading

Календарно-тематичне планування роботи групи продовженого дня 1-4 класів 2015-2016 н.р.

Дата Тематичні заняття Охорона здоров̓я, прогулянки, 

спортивно-оздоровчі заняття

01.09 

Вт.

«Добрий день, шкільна країно!» (Знайомство  з  учнями, ознайомлення  з  режимом дня, розподіл  доручень) Прогулянка, бесіда «Знати  і виконувати правила для учнів — наш обов’язок». Розучування комплексу  вправ  ранкової гімнастики
02.09 

Ср.

«Круглий стіл» за темою «Добре вчитися  у школі!» Прогулянка, ігри  за бажанням дітей
03.09 

Чт.

Ознайомлення з  історією школи «Рідна школа відчиняє двері нам свої» 

 

Спортивна година: спортивні  ігри (бадмінтон, футбол, «вибивний»)
07.09 

Пн.

Година спілкування «Шануй людей — і  тебе шануватимуть» 

 

Прогулянка, бесіда

Continue reading

Календарно- тематичне планування гуртка «Орігамі»

№ 

п/п

Тема Дата Практичне завдання
1. Вступний інструктаж. Історія мистецтва орігамі. Види та властивості паперу. Досліди з вивчення властивостей паперу різних видів
2. Основні лінії, прийоми складання та базові форми (б/ф). Базові форми «Трикутник», «Двері», «Будинок», «Повітряний змій» Складання рухомих моделей з б/ф «Трикутник» і «Повітряний змій»: жабка; пташка, яка клює; пташка, яка махає крилами, вуж, порося. Рольові ігри з ними.
3. Поєднання кольорів в техніці орігамі Складання зірок за допомогою базової форми «Трикутник»
4. Ознайомлення з «модульною «технікою. Складання модулів. Робимо заготовки
5. Складання тварин в модульній техніці. Складання лебедя
6. Надання моделям бажаної форми в модульній техніці

Continue reading

Подорож у світ орігамі.Частина 2. Майстер-клас для дітей старшого шкільного віку

Історія виникнення орігамі сягає своїм корінням в глибоку старовину і нерозривно пов’язана з появою технології виготовлення самого паперу. Папір був відома китайцям задовго до нашої ери. Археологи стверджують, що в III-IV століттях до н.е. вже знаходять матеріали, які можна розглядати як папір. Секрет виготовлення цього дивного матеріалу китайці могли перейняти від туркменів. У східному Туркестані майстри вміли виготовляти найтонший повсть, розпускаючи невеликі шматочки вовни у воді. Їх потім відловлювали ситом, відкидали на спеціальний прес, віджимають і сушили. Китайці замінили шерсть рослинними волокнами – товченими шматочками кори тутового дерева, размочаленнимі стеблами бамбука і отримали абсолютно новий матеріал – папір. Офіційною датою

Continue reading

Подорож у світ орігамі. Частина 1. Майстер-клас для тижня мистецтв (початкові класи).

Мета: ознайомити учнів з мистецтвом орігамі, розвивати конструкторське та просторове мислення, уяву та  вміння виконувати об’ємні зображення з паперу, виховувати почуття колективізму, вміння працювати в групах, формувати  ціннісне ставлення до мистецтва різних народів.

Тип уроку: комбінований.

Техніка: орігамі

Обладнання для вчителя: комп’ютер,  зразки  фігурок виконаних  в техніці орігамі, кольоровий папір, схеми складання орігамі.

Обладнання для учнів: кольоровий папір, схеми складання орігамі.

Хід уроку:

І. Організаційний момент.

Об’єднання учнів у творчі майстерні. Вибір назви та головного майстра.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

- Чи любите ви казки? Послухайте одну незвичайну..

1. Жив був селянин і було у

Continue reading

Свято мистецтв.

У кожній школі функціонують різні гуртки. В рамках проведення тематичних тижнів заплановано і мистецький тиждень, за який відповідають керівники гуртків. Тиждень мистецтв у нашій школі підсумовано ось таким святом…

Обладнання: дошка, музичний центр, ноутбук, баян.

Дошка святково прикрашена виробами із орігамі та листками з прислів’ями  та висловами промистецтво.

Ведуча 1.

Дружня шкільна спільнота.

Високий натхнений наш злет.

В науці, у спорті, в мистецтві

Ми разом крокуєм вперед.

Ведуча 2.

Життя школярів мінливе

Вирує у світлій оселі,

Воно і тривожне, й щасливе,

У світ розчиняє нам двері!

Життя школярів стрімке і натхненне,

Веде нас вперед до вершин майбуття.

Continue reading

Календарно-тематичне планування гуртка “Бісероплетіння” на 1 семестр

Програма «Бісероплетіння» охоплює всі напрямки роботи з бісером – ткання бісером, вишивку, плетіння голкою на нитці, плетіння об’ємних виробів, квітів іграшок на плоскому обмоточному дроті.

Мета програми:

Мета і основний зміст роботи гуртка «Бісероплетіння» – передбачає оволодіння учнями базовими знаннями з бісероплетіння, розвиток творчих здібностей гуртківців, формування у них стійкого інтересу до занять у гуртках декоративно-прикладного мистецтва.

Діти навчаються нанизувати бісер різними способами, виготовляти з нього іграшки, прикраси, картини. Ознайомити дітей з різними видами бісеру, стеклярусу, методами їх кріплення.

Під час занять велика увага приділяється естетичному вихованню, розвитку фантазії, художнього смаку, любові до народного рукоділля до народних традицій.

При роботі

Continue reading

Самостійна робота з англійської мови по темі «Повторення. Все навколо нас». 4 клас. Нова програма

Name_____________________

V – 1

  1. Translate  into English:

Дядько____________________

Мама_____________________

Глибокий__________________

Привабливий_______________

Авеню_____________________

Село_______________________

2. Answer the questions:

- What’s your name?_____________________________________

- What’s your address?___________________________________

- Where are you from?___________________________________

3. Translate  into Ukraine:

Deep -____________________

Pretty – ___________________

a  nephew – ________________

 

Name_____________________

V – 2

  1. Translate  into English:

Тітка ______________________

Тато_______________________

Мілкий____________________

Гарненька__________________

Місто(велике)_______________

Вулиця_______________________

2.Answer the questions:

Where do you live?____________________________________

What’s your address?___________________________________

How old are you?______________________________________

3. Translate  into Ukraine:

Narrow________________________

Good-looking___________________

a  niece________________________

 

Самостійна робота з англійської мови по темі “Моя сім’я”. 2 клас

Name_____________________

V – 1

  1. Translate  into English:

Мама___________________________

Брат____________________________

Бабуся_____________________________

Син_____________________________

Яблучний пиріг_____________________

Я_____________________

2. Translate  into Ukraine:

You________________

He_________________

They________________

a girl________________

Name_____________________

V – 2

  1. Translate  into English:

Тато__________________________________

Сестра_______________________________

Дідусь_______________________________

дочка________________________________

історія (розповідь)_________________________

ти________________________

2. Translate  into Ukraine:

We______________________

I ______________________

She_____________________

A boy_________________________

 

Лист МОН України № 1/9-253 від 22 травня 2015 року “Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів”

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-253 від 22 травня 2015 року

Департаменти (управління) освіти і науки

обласних та Київської міської

державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Загальноосвітні навчальні заклади

 

Про структуру 2015/2016 навчального року

та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів

 

Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

 

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом

Continue reading

10126 осінь20

Гостьова


Derebe
Clear, infoamrtive, simpl...

Riandto
Thank God! Sooenme with b...

Sufi
Ingishts like this liven ...

Merilen
Felt so hopeless looking ...

Jose
Hey, that's a clever way ...

Downloads